vovoi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ondraz.cz, 25/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40,místo zbytečná narážek můžeš napsat sem když zjistíš nějaké NPC či něco. Vše to děláme ze své dobré vůle a přitom když jednotlivá NPC najdeme, bohužel málo hráčů je zde aktivních aby pomohli teamu jako je to například u EN a podobně.
    Také nevím co ti nesouhlasí s PZ na 33. A jestli udělali v posledních několika dnech změnu bohužel je mi líto, ale není v naší možnosti jakkoliv tuto změnu zjistit pakliže není někdo kdo by danou PZ dělal a sdělil tyto informace jelikož centrála nám je opravdu nedá.
    A klidně až se bude vybírat do teamu můžeš se přihlásit a ukázat jak ti vše půjde lépe.
     
  4. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    ano,žádné narážky jak děti,pěkně jak to je..ondřeji,maj v tom bordel :(
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Zadarmo se nic nedělá :), Poseidone my dva si myslím se nemusíme hádat a taky nemám žádné narážky jsou to jenom nesrovnalosti. Jenom mi přijde divné, že například anglické fórum mělo veškeré info od začátku, co potom jsou víc než vy?. To řešit nebudu je to mimo mě a moje výhoda několikati jazyků mě stačí v tom, že si radši zajdu tam. Proste zbytečné toto řešit. Ale hned ti to vysvětlím co myslím (https://board-cs.seafight.com/threads/admiraly-pracovni-verze.57126/#post-370282) - Tento admirál jak je tam psané má vypadnou z různých NPC 32-35, což tak trošku není pravda ale jedná se jen o dva typy NPC. Je to dosti matoucí, protože tam jezdí několik druhů NPC a s jedním českým kolegou jsme stříleli několik hodin zbytečně ostatní NPC a jeden cizinec nám řekne co děláme, že z tohoto NPC to nevystřelíme. Pro mě bude radši lepší, když tam nenapíšete nic, než něco kdo komu a čemu má potom věřit. Samozřejmě v Pátek další týden budu dělat PZ 34. Tak můžu Vám pak dát informace když budete chtít :) Přeji hezký den Poseidone. :)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    bez urážky, ale píšeš hlouposti.

    Plno věcí mělo anglické fórum doplněno jako poslední, opravdu hodně věcí tam mají špatně uvedu jeden příklad a můžeš se tam jít hned podívat a když máš tu výhodu několika jazyků, tak jim to tam hned napiš ať si to opraví.

    Karkinos - včerejší dotaz zde na fóru nemá ochranu proti přepadu 17.000 ale pouze 15.000 na anglickém fóru je 17.000 dokud jim to nikdo nenapíše budou to mít špatně.

    Němci měli zase prohozené designy, každý team si to postupně opravuje a doplňuje. Fórum je především odrazem hráčů, není problém to opravit pokud víme co...

    PZ píšeme z vlastních screenů, máme screeny k PZ 33, takže v době psaní byly v pořádku, jestli se podoba PZ mění se ukáže časem, nebylo by to poprvé. Když sem dáš tvé úkoly k PZ 33 můžeme porovnat s obr. které máme my.

    K admirálovi, v době kdy jsem to psal, jsem prošel celkem 3 fóra a souhrn NPC byl tento:
    Angry Tiger, Steeled Turtle, Striking Bird, Mighty Dragon, Fanged Tiger, War Turtle, Vanquishing Bird, or Omnipotent Dragon a ty se pokud se nepletu plaví na mapě 32-35, proto jsem to tam uvedl na anglickém fóru byly uvedeny v té době 4, na německém 3 a na portugalském zbytek, nyní je už mají možná doplněné (možná každý jinak), ale podle mého je to také špatně, protože si myslím, že z některých nevyskakují a proto jsem je tam neuvedl, jen nevím kdo teď více podává nepravdivé informace jestli ty "jedná se jen o dva typy NPC" (tvá citace) nebo ostatní fóra, která v současné době uvádí těchto 8 NPC

    ... a k tomu cizinci, aby zrovna on nekoukal jak péro z gauče až mu vyskočí z jiného NPC, ale to už sem potom asi psát nebudeš ...
    ... možná jste zrovna stříleli jedno z výše uvedených NPC a také nečte vlastní fórum ...

    Ano chceme, úkoly na PZ 34 tedy nechám na pátek, prosím o screeny ke každému úkolu včetně u jakého zadavatele se vyzvedává a u jakého odevzdává. Žádali jsem o tyto informace všechny hráče, ale jaksi nikdo nám skoro nic nenapsal, čím to tak asi může být ...

    Přěji pěkný den Jakore.
     
  7. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj Mirku,

    když myslíš hlouposti pro mě je to tvůj názor - nekoukám na anglické fórum kvůli karkinosovi, protože když ho přepadnu (logicky kouknu do přepadů na moři a tam vidím jakou hodnotu dané NPC dokonce i hráč má) a to mi dáš za pravdu. Koukám tam od doby co jsem začal PZ (cca 4 dny po začátku) a jsem spokojen co tam je, když je akce atd.

    Císařova ruka vypadavá z těchto NPC Vanquishing Bird a Omnipotent Dragon aby jsme byli v obraze :)

    Vůbec jsem nechtěl způsobit nějaké zmatky nebo cokoliv jiného, rád Vám naoplátku pomohu, už teď jsme všichni mimo dané téma. Pokud chcete screeny či informace poprosím o to, do kterého topicu to chcete a nebude problém, nerad bych někde spamoval či dával zbytečné citace.

    Přeji hezký večer Mirku.
     
  8. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    jakor diky za radu,ja co jsem naposledy koukal tak jsem v prehledu je nevidel ty lode.ale 26 level jeste nemam tak mam asi smulu.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    téma ve kterém jsme žádali hráče je zde.
    Dávám Ti za pravdu, že se vždy koukám do nastavení, to je pro mě jako hráče prvořadé, ale určitě i Ty uznáš, že napsat jeden příspěvěk např. pro PZ 30-35 pro každého hráče, by nebyl tak strašně velký problém, než to nechat udělat moderátory a potom jen řešit, jestli to náhodou není trochu jinak a nebylo to hned ...

    Věřím, že jsi se podíval ze zvědavosti na anglické fórum, ze kterých NPC vyskakuje ten admirál a snad jsi jim tam teké napsal, že to mají špatně, já osobně to nevím a Ty tvrdíš toto, ale nazazlívám možná máš pravdu a časem to všichni opravíme.

    Pěkný večer.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.