vovoi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ultimaweapon, 29/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    hoj robím vovoi kde chce 22lvl,a tam to chce porazit hltača.To si robia srandu?Pokial viem tak ten je u jednej akcia jak admiral a tam milion lodí-alebo sa mýlim a je to iná npc?
     
  2. marek70

    marek70 Pisálek fóra

    ahoj myslim si ze hltac sa objavi az dojdes k zadanim suradniciam ulohy
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ultimaweapon,

    mělo by se jednat o stejný název NPC. Prosím o zpětnou vazbu, jestli je tomu tak.

    pěkný den
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jak ti zde píše již předešlý hráč opravdu na speciální mapě dojedeš na souřadnice a tam vyskočí a střílíš ho celého sám.
     
  5. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

  6. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    takže urobil som suradnice na mape zátoky a potom chce toho hltača,ale žiadna lod se neobjavila tak kde to mam hladať?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    pokud se nepletu vyskočí na té souřadnici
     
  8. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    hmmm prepač ale fakt nic nevyskočí:(
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj Ultimaweapon

    zkus úkol přerušit a znovu přijmout nebo prohledat mapu jestli ti neujel nebo si zkontrolovat v zadání úkolu jestli máš souřadnice splněné. Hltač do úkolu Vovoi se opravdu zhmotní na speciální mapě se zadavatelkami pouze pro úkoly Vovoi jakmile splníš předešlou podmínku.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Od nás z cechu má taky někdo tento úkol a taky se mu hltač po dojetí na souřadnice neobjevil. To už spíš vypadá jako chyba u BP :)
    Zrušit úkol a brát znovu zkoušel, to nepomáhá. A ten hltač ti těžko ujede, ta mapa není zase tak velká.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ok předáme dále žádost o kontrolu.
     
  12. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    mne to robi to iste dojdem k suradniciam a nic skusal som zrusit a prijat ulohu a stale nic
     
  13. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    ten ukol stale nejde:(hltač nechce prijet
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém je hlášen, nicméně bohužel jestli to bude otázka týdnů měsíců či jak dlouho opravdu nikdo netuší. Kdy které problémy budou opraveny to už je jen na centrále.
     
  15. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    tedka sa už nedá ani prijat ukol:D
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky jsem narazil na jeden problém ve Vovoi úkolech: dělám Vovoi úkoly, část 3, úkol Chytání artefaktů - přepadni 5x renown, shromáždi 5x svitek. Renowny mám dávno přepadené a svitek žádný. Přepadl jsem renownů už asi 30 a pořád nic. Na foru není uvedeno, za co se svitek dostane, ale na anglickém foru je, že svitek je za přepad renowna (většinou to tak bývá, že pokud je potřeba něco dostat, tak za to, co se má v úkolu dělat - za potopení, přepadení atd.). Ale tady mi to nějak nefunguje. Nezbývá, než to zkoušet dál, snad ten úkol nebudu dělat moc dlouho :) Ještě, že teď jde přijmout více úkolů najednou.
    11:44 Tak jsem zkusil úkol zrušit a vzít znovu - už mi to svitky dává.
    11:50 Nějak jsem to zakřiknul - z prvních šesti renownů byl 3x svitek, z dalších 15ti nic.
    11:57 Znova jsem úkol restartoval, z 5ti přepadených renownů dostal 3x svitek, ale potřebuji už jen 0x svitek - nějakým zázrakem mám splněno :)
    To je radost dělat takovéhle úkoly.
    PS: je opravdu nutné, aby po každém skoku do Zátoky žraločího tesáku byly zadavatelky někde jinde?
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
  17. Kurak11

    Kurak11 Zelenáč fóra

    a načo su vobec dobre tie Vovoi ulohy?
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj Geralt64

    Pro jakékoli úkoly a předměty z nich většinou doporučujeme plnit je buď na mapě, kde byly přijaty nebo na nejvyšším možném levelu hráče. To neplatí pro hráče, kteří mají třeba 30 lv ale dělají si úkoly odznova.
    Zkus si tedy střílet NPC na různých mapách. Stejně tak neplatí, že každé NPC nebo příšera dá daný předmět. Někdy je jich potřeba ustřílet mnoho než předmět dostaneš. Je to o štěstí.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.