Návrhy Vymena Bonusovych map - svitky

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem *Achilles*, 16/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Achilles*

    *Achilles* Zelenáč fóra

    Dobry den,
    nevim jestli to tu uz nekdo navrhoval a jestli jo tak se omlouvam za cas administratoru
    chtel jsem jen navrhnout jestli by nebyla mozna vymena bonusovych map jako Mapa Sagittarius a Mapa Cancer za mapy jako Virgo a Capricornus v urcitem mnozstvy jaky by byl v hodny
    u tech co nejsou fullky a nemaji moznost to zvladnout
    Dekuji za vas cas a omlouvam se pokud to je nevhodne
    Preji pekny den
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, tak toto je pěkně hloupě založené téma, hry nefungují na bázi, že vše budeš mít do týdne hraní, když budeš dělat vlnu na rakovi 1 den tak ji budeš dělat 1 den :) to za prvé, a za druhé tyto svitky jsou nic o proti starým svitkům (Zelený, červený, modrý, žlutý). Osobně by mě zajímalo co máš za loď, protože hráč co střílí 4K dutou (2,76-3... sec) nabíjení dá i střelce během jednoho dne. Tím tedy chci říct, že nemůžeš vše mít za chvíli hotový, musíš v tý hře nějak postupovat aby si dosáhl toho,že i raka dáš bez problému.
     
  3. *Achilles*

    *Achilles* Zelenáč fóra

    Zdravim, jsem si toho vedom ze nejde vsechno hned a ze se na tom musi pracovat byl to jen navrch pokud by to bylo mozne
    nejsem si jisty ale u modreho a zluteho svitku se to jeste dalo tedka uz maji vsechny daleky dostrel tak je to obtiznejsi
    jen jsem byl zvedavy jaky bude ohlas na tohle tema
     
  4. CM_Miky

    CM_Miky Vycházející hvězda fóra

    pridaj si hlasovanie :)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Achilles*,

    pokud chceš vytvořit nějaký návrh a chceš aby se tím někdo zabýval, musíš založit téma dle pravidel s anketou atd. Vše potřebné najdeš v této sekci (Nápady a návrhy), téma zamykám a vše další prosím v novém vláknu dle pravidel.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.