Vyrovnanosť akcií

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Thor_II, 17/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste zvýšiť vyrovnanosť akcií s bonusom pre slabšie lode ?

  1. Ano

    50.0%
  2. nie

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Thor_II

    Thor_II Zelenáč fóra

    Zdravím, ako si tak všímam všetky akcie, tak všetky, alebo skoro všetky sú len pre "silne" lode, keď sa niekto nedávno zaregistroval, nedáva do hry peniaze alebo nemá toľko času sa venovať hre tak nemá šancu vyťažiť niečo z akcie, čiže aj celkovo z hry.
    Aby to nebolo len všeobecne tak uvediem aj príklad: Zvyčajne počas akcie ma nejaká munícia vyššie poškodenie, tak by som navrhoval napr pre lode level 1-8 dať 3-krát také poškodenie, pre level 9-15 dať 2-krát vyššie poškodenie oproti bežnému zvýšeniu. Nemusí to byť práve táto zmena, ale myslím si že by bolo dobre niečo také urobiť.
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    soory ale nekteri to hraji treba 10let proc oni by meli strilet mene jak ty co zacinaji?
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  3. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Aha to je teda moudro a lidi co do tehle hry investuji budou mit velke H.... tos tomu moc nedal i muj synovec by takovou hloupost ze sebe nevyplodil .A to ma 7 let
     
  4. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj , to co tu píšeš nemá smysl , už jen proto , že když nebudu chtít být vyšší lvl , tak prostě nebudu a budu mít výhody větší než lvl třeba 22 - mám pro Tebe jiný nápad : dej návrh aby se dali zapnout třeba 3 ukoly naraz , to má smysl . :D
     
    kywa tohle ocenil(a).
  5. Thor_II

    Thor_II Zelenáč fóra

    to som dal len priklad, nemusi byť toto a može sa vymyslieť niečo ine lebo takto slabšie lode sa nezlepšuju a silnejšie len naberaju na sile...ten kto sa zaregistroval pred 2 mesiacmi a nechce tu davať peniaze tak potrva možno aj roky kym bude mať konkurencieschopnu lod k tym čo hraju dlhšie, slabšie lode nemaju šancu na minihry v akciach, na nič a silnejšie len kopu peral a všetkeho ziskavaju...opakujem, mne ide o tu myšlienku a nie aby bol zavedeny ten priklad
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Thor_II,

    vím že to nemyslíš špatně, ale toto téma je hodně složité, protože chtít aby začínající hráč dostával třeba jen 1/2 odměny je hodně nereálné a nespravedlivé.

    Pokud se něco dostává "zadarmo", tak se tím zároveň degraduje hodnota věci. Uvedu též jeden příklad: člen posádky v platební oblasti po cca. 4 měsících byl pro začátečníky v truhle. S roky máš pravdu, rok mi trvalo, než jsem měl všechny paluby a na nich elitní děla, dnes je to otázka pár dní a je ten rozjezd o mnoho lepší. Dnes by nikdo se 105 děly (30 libráky) ani nevěděl co má dělat.

    Pouze můj názor, návrh je tvůj a pouze ostatní spoluhráči rozhodují o jeho osudu.

    pěkný den
     
    ÐØŽΣR a monsena-Cz tohle ocenili.
  7. Thor_II

    Thor_II Zelenáč fóra

    No ved to, možno som dal dosť zlý príklad, ale myslím že aj nejaká fakt malička výhoda by pomohla, keby sa ujala ta pointa ktorú chcem, tak by nebol problém vymyslieť hoc niečo iné, čo by nepoškodilo ostatných a pomohla by "slabším" lodiam. Ja sám som level 16, mňa sa to netýka, to som len chcel celkovo do hry.
    Prípadne by sa dal ten môj príklad len po lvl 8 a o 1,5 vyššie poškodenie oproti vyšším levelom a to by už nebolo až také zle, vždy sa dá nájsť nejaký kompromis.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.