Zimní tání 2019 (17. 1. 2019 - 29. 1. 2019)

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. ahoj moc super event :)
     
  3. CZ*Krusty

    CZ*Krusty Pisálek fóra

    nejaký postřehy? odmeny, HP lodi, dmg. Nechtel by se nekdo sverit :) hraju na GA 3 a jeste tam nic nezacalo
     
    • Doubleposting
    ahoj zatim nevim jsem na usa vychod 1 zacina me za 7 minut akce :D

    ale je to vydelečna akce ale je to krasny když na usa foru mame info od včera a vy tady 20 min pred akci krassa :D :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/1/19
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Možná kromě zbytečného porušování pravidel by ses měl naučit i čas.
     
  5. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    Midgardský mořský had
    • V závislosti na způsobeném poškození získáš odměnu v BZ, perlách a reputaci u Sigurda.Lodě „Mrzutý kanec“ lze poškodit jakýmkoliv typem munice,
      „Černý beran“ jen elitní municí.
      loď „Elegantní jelen“ a „Midgardský mořský had“ lze poškodit jen elitní municí.tak jak je možné,že strelam elitkou a dostanem ...z morskeho hada hmm?
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím, že je to tak, že musíš nastřílet určité % škod, pokud ho nenastřílíš, odměnu nedostaneš. Aspoň to tak kdysi bylo. Pokud to platí zase, tak by asi nebylo špatné, kdyby to bylo ve FAQ uvedeno.
     
  7. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    asi to tak bude mi to povedali aj iní hráči,škoda.A súhlasím,že to mohlo byť aj v FAQ.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/19
  8. CZ*Krusty

    CZ*Krusty Pisálek fóra

    Mé zatím postřehy z akce z pohledu slabší lodi (hlavně pro začátečníky) :

    MRZUTÝ KANEC
    - při stavu lodě 276 děl +- nějaké bonusy: poškození dutou 4 700dmg, elitou (sněhovka s bonusem) +- 42 000dmg
    moje HP 300 000 ZB + 200 000 VB, 3,68 sec střela
    - Hp kance: 1 200 000hp, Dmg +- 8 000
    - odměna 6 000 - 8 000 sněhové munice
    - na munici +- co se vystřelí to se dostane zpátky + je šance na získání klíče
    - na 2-3 opravy se dá střelit dutou a vydělávat munici

    ELEGANTNÍ JELEN
    - při stavu lodě 276 děl +- nějaké bonusy: poškození ledové municí (bonus dmg) 61 - 63 000 + průběžný
    - Hp jelena_ 10 000 000hp, Dmg +- 11 - 13 000
    - odměna při +- 37 000 ledové munice (celá loĎ) 18 000 perel
    - vyskočí 4x černý beran
    (nevyplatí se pokud není munice nasbírána jinak)

    ČERNÝ BERAN
    - při stavu lodě 276 děl +- nějaké bonusy: poškození ledově ohnivou monucí (bonus dmg) dopnim
    - Hp berana 5 000 000hp, Dmg (doplnim)
    - odměna při +- 12 000 ledově ohnivé munice (celá loď) 10 000 perel
    (nevyplatí se pokud není munice nasbírána jinak)

    LEDOVÉ KRY
    - málo ker na moři, HP kry 4 500hp
    zatím odměny:
    - 9x mojo
    - 5x nebezký oheň
    - 2x amulet agwe
    - 700 - 800 ledově ohnivá munice

    (10 bodů talentu u škoditele máte pošk nejlepších harpun přesně na 7 výstřelů )

    TRUHLY
    (zatím nesbíráno, doplnim)
    - při stavu lodě 276 děl +- nějaké bonusy: poškození dutou 4 700dmg, elitou (sněhovka s bonusem) +- 42 000dmg
    moje HP 300 000 ZB + 200 000 VB, 3,68 sec střela
    - při stavu lodě 276 děl +- nějaké bonusy: poškození dutou 4 700dmg, elitou (sněhovka s bonusem) +- 42 000dmg
    moje HP 300 000 ZB + 200 000 VB, 3,68 sec střela
    - při stavu lodě 276 děl +- nějaké bonusy: poškození dutou 4 700dmg, elitou (sněhovka s bonusem) +- 42 000dmg
    moje HP 300 000 ZB + 200 000 VB, 3,68 sec střela
     
    ™Žїђad₤o^ tohle ocenil(a).
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Informaci k Midgardskému hadovi jsme dostali dodatečně před chvílí. Je už doplněná i do FAQ. Na nárok na odměnu je potřeba ustřílet min 3% jeho HP.
     
  10. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Noo ještě by byla krásnější kdyby na každé mapě nejezdili až 5 lodí naprogramovanych
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  11. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Nazdar, teď jsem si přečetl tu výměnu klíčů. To si snad děláte legraci. Příště to můžete vyměnit 1 : 50, až lidi utratí hromady krystalů, nebo něčeho jiného. Podle mě je to lumpárna 1. kategorie.
    Tady je poslední věta FAQ k akci : Co bude na konci akce s mými akčními klíči?
    Akční klíče budou vyměněny v poměru 1:1 za normální klíče k truhle.
     
  12. Vandi5

    Vandi5 Pisálek fóra

    to je super konečne kliče za levno a stejne nas oberete meli sste dat podminky hned a ne až mam klice nakoupene vratte mi penize a krystaly tohle neni fert to je jak EDIT uz me to fakt totatlne vitaci upravujete si to jak se vam zliby.

    chce to hromadne napsat na podporu toto uz neni normalni kurnik šak když delali akci moc dobre vedeli za jake ceny to daji toto neni lumparna ale prasarna viderači ja nakoupim za penize kvuli tomu krystaly a oni to takhle zprasí.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/1/19
  13. dejdy

    dejdy Zelenáč fóra

    Totální podraz od BP. Co asi provedou příště aby nás odrbali. :(((((
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Také se mi to nelíbí ale bohužel s tím nic nenaděláme. Nespokojenost již byla předávána napříč zeměmi.
     
  15. dejdy

    dejdy Zelenáč fóra

    Jo děkuji za upozornění . A tak má cenu něco psát?

    Nejlepší varianta je všechny zabanovbat . Hlavně ty co si stěžují a bude klid.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/1/19
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na toto asi nemá smysl nic psát. Zbytečně bychom Vás museli trestat za porušení pravidel a bohužel nic to nezmění.
     
  17. dejdy

    dejdy Zelenáč fóra

    Tak trestejte. Sice nevím zač, ale asi máte pravdu:))))
     
  18. Mužu vědet proč nám nedá vědet hned bigpoint že bude klič za 2 kliče jen 1 proč to neřikate hned a řikate až lidi nakoupi baliky krystalu ???? krasny pod....d na hrače moc krasny
     
  19. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Strašný podraz a zneužitie hráčov,okradli nás :)
    Uvediem príklad na mne kúpil som si 40000 klúčov to je 80000 krýštálov, takže dostanem polovicu takže 40000
    krýštálov v čudu a to nehovorim o dalších hrácoch ktorý kupovali vo velkom a vypočitajte si kolko ste stratili a kolko stoja baličky krýštalov
    . Ide to len dole vodou hrá nefunguje ako má,ale platobka stále navrhujem náhradu za neuveritelne množstvo krýštalov ,tí čo kupovali baličky su v podstate okradnutý o stovky eur .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.