Zisk bodů z boje

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem -komi-, 12/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    Ahoj Spoluhráči,

    asi každého hráče zajímá, jak nastavit loď na nejlepší zisk bodů z boje. Bohužel jeden hráč nedokáže vše rozklíčovat, musel by mít různé lodě s různým počtem BB a to je dost komplikované.

    Dostupné a známé věci:

    - První veličinou lodě je rozdíl BB, při velkém rozdílu dostává hráč s nižším počtem cca. 15-20 bodů, možná i více, hráč začátečník (0-10 000 BB) vs. pirátský matador (600 000 BB a více).
    - Druhou veličinou jsou drahokamy, Achát 50 % a Zirkón 50%.
    - Třetí veličinou je Buff - Pirátská přízeň 10 %.
    - Čtvrtou teď nově za šrotovou munici 100 %.
    - Pátou veličinou jsou úkoly při bojovce.
    - Šestou veličinou je 2 x BB při bojovce (počítá se z dosavadního)


    další známé věci jsou:

    Při střelbě dutou a raketou je počet snížen a záleží také na HP a opětovném střelení stejného hráče (?).

    Pokud někdo víte ještě další detaily, sem s nimi .... ;)

    V praxi to u mě znamená, že pokud střelím hráče z TOP 100, který má až 5x více BB než já dostávám 20 bodů, pokud použiju 1 šutr tak 26 bodů a pokud oba dva tak 30 bodů, běžný den a mám do 100 000 BB.

    2018-01-11 20:36:12 Získal(a) jsi 30 bitevních bodů. - včera při waru cca. 50x za sebou

    Co nevím:

    Kolik jsou hranice snížení bodů ?
    Kolik je maximální počet bodů ?

    Ocenil bych informace kolik kdo dostává bodů, jestli má někdo ještě platnou pirátskou přízeň a pokud toto vlákno má k něčemu být chtělo by to vždy uvést počet BB své i soupeřovo.
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    já jen dodám, že vodo děla na lvl 5 take pridavaj nejake to procento k bodum z boje, a taky samozrejme, pokud sundas hrace na jeho mape (ostrov), tam taky dostanes vice bodů, tech 30 bodu co pises odpovida tomu, ze mas kamen na lodi a mazlovi, a sundal si hrace vetsi hodnosti nez tvoje na jeho mape.. :), mam cca 200K BB, z male lodicky dostanu mimo jeho mapu 6 bodu, z velke 26 na mape kterou ten hrac vlastni diky ostrovu, to je minimalne 9 bodu a z velke 30.. jen nemam ty vodo dela na 5 :) ani piratskou prizen
     
  3. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    piratskou prizen mas ted v kodu :)
     
  4. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    A v jakém kodu? Poslední kod byl přízen krále a né pirátská přízen pokud vím..
     
  5. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    díky *jakore40

    zapomněl jsem na voodoo dělo 5 lvl. s voodoo opravářem 4 st., nemám na vyzkoušení.

    Level 5 - S Voodoo knězem 4 stupně +0.15% k bodům z boje ...

    Mělo by to být přímo na body, pokud bych měl 361 děl, tak by to mělo být 361 * 0,15 = cca. 54% bodů, je to sice jen teorie, ale zajímalo by mě to a možná i někoho jiného ...

    PS: k ostrovu jsem zatím nic nenašel
     
  6. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    stenne sorry spatne jsme se pochopili :)
     
  7. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    -komi- zkus to :), sundej hrace mimo jeho cechovni ostrov, a pak na jeho mape - body budou rozdilny :) jsem si tim jisty na 100%, vim o hraci ktery prave ma voodoo na 5 + voodoo opravare, a jak jsem psal ze s kameny me da mala lodka mimo jeho mapu 6 bodu, tak u nej to dela 7 bodu (vsechno jsou to pocty mimo akci maroderovy dny)
     
    -komi- tohle ocenil(a).
  8. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    já ti věřím, děkuju za příspěvky. Já taky dostávám 26 bodů hodně často, jen jsem si zatím nevšiml, že to není jejich mapa. Tomu hráči to zvedne pouze o 1 bod ? Kolik má děl 5 st. ?

    Co se ptám kolem sebe, tak těm menším lodím to dává taky těch 30 bodů, ale těm silnějším, nebo spíše více BZ a BB, těm to dává už jen 23 bodů a nedavno tady psal Geralt64 a ještě další hráč, že má už jen 4-5 bodů za hráče. Rozklíčovat to jde, jen kdyby se zde zapojilo více hráčů.

    Našel jsem oficiální oznámení výpočtu BB, je již 4 roky staré asi neaktuální, ale některé principy jsou asi stále platné.

    uvedu příklad/1 část příspěvku:

    Pokud potopíte stejného hráče vice než jednou, získáte každým dalším potopením daného hráče o 50% bojových bodů méně (zaokrouhleno dolů), může tak nastat situace, že za takového hráče již nezískáte žádný bod pokud jej budete topit opakovaně během daných 24 hodin (od 13:00 do 12:59 následujícího dne).Toto pravidlo je každý den ve 13:00 (lokální čas server) anulováno.

    podle výše uvedeného by to mělo být u mne takto: první potopení hráče 30 bodů, druhé potopení - 50 % = 15 bodů a třetí - 100 % = 0 bodů, dříve to takto bylo, ale nyní mám 2 x 30 bodů, což je pro mě lepší, tak mi to samozřejmě nevadí :)
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Takže taky trochu přispěju, možná to někomu pomůže:
    mám cca 588k bojových bodů. Jak na mazlíkovi, tak na lodi mám kámen +50 BB. Pokud stopím slabšího hráče, dostanu 6 BB, pokud použiju voodoo děla 5 (mám jich 340), dostanu 8 BB. Za hráče, který má 495k BB jsem dostal 20 BB, s voodoo 5 26 BB. Za hráče, který má 657k BB jsem dostal 26 BB, s voodoo 5 33 BB. Ani jednou to nebylo na mapě, která by patřila cechu stopeného hráče.
     
    -komi- tohle ocenil(a).
  10. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    2018-02-19 08:18:34 Získal(a) jsi 10 bitevních bodů.
    2018-02-19 08:18:34 Získal(a) jsi 53 bitevních bodů.
    2018-02-19 08:18:34 Potopil jsi loď •☩[☆]|☠-子-☠|[☆]☩•.
    2018-02-19 08:18:34 Získal(a) jsi 10 bitevních bodů.

    dnes jsem zkusil znovu a dostávám dohromady 73 BB, po druhé 53 BB a nemám voodoo na 5st. a myslím že to nebylo jeho mapa, zajímalo by mě jestli někdo máte více BB ...
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Těch 2x 10 bodů je pravděpodobně David a Lamač pancíře. Ani s voodoo 5 jsem při akci nedostal více než 53 bodů, pravděpodobně je to maximum, s jednou výjimkou - 56 bodů na mapě s ostrovem stopeného. To už jsem dostal. Víc ani jednou.
     
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Přesně jak píše Geralt maximum mimo mapu je 53 bodů..ty body navíc jsou odměny z té akce.. a taky nemám voodoo st5...nejmíň naopak je 11 bodíků..
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Beru z5, jde i víc (s voodoo 5 a na jeho mapě):
    2018-02-19 20:44:20
    Získal(a) jsi 62 bitevních bodů.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Bez další reakce, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.