Návrhy Zmena denných úloh na reputáciu trofejí

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Wroge.CZ, 2/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte so zmenou alebo prípadnými úpravami denných úloh na reputáciu trofejí?

  1. Áno, myslím, že by to pomohlo.

    56.0%
  2. Áno, súhlasím s myšlienkou len by ma to obmedzilo lebo zatiaľ nemám level.

    16.0%
  3. Nie, podľa mňa je to zbytočné.

    28.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    Zdravím hráčov a tím BP.
    Chcel by som navrhnúť zmeny v denných úlohách na reputáciu trofejí.
    Prečo???
    Myslím si, že by to bolo dobre zmeniť alebo aspoň doplniť(upraviť) lebo nevidím význam strielať npc typu Svieža loďka a podobne, ktoré skoro nič nedávajú. Navrhol by som aby sa tie úlohy presunuli na vyššie mapy aby bol častejší výskyt admirálov ako je Revenge 2 , Imperious alebo Tyran. Chcel by som aby sa tie úlohy zamerali na npc ktoré sú na to potrebné = Auricornous, Renown 2 a Hawkeye. Navrhujem to preto lebo keď hráči spravia levely tak sa záujem o tieto npc a mapy rapídne znižuje a tým sa zvyšuje náročnosť robenia levelov pre menšie lode alebo novších hráčov.
    Môj návrh by bol napríklad 10 NPC Renown 2 za 40 reputácie ale samozrejme to by sa dalo aj pomeniť.
    Výhody pre BP to má asi len zvýšený záujem o admirálov z čoho vyplíva väčšia bojová aktivita.
    Výhod pre hráčov to má viac, hlavne pre tých ktorí robia levely, trofeje a potrebujú admirálov.
    Nevýhodu pre hráčov by to malo, že by to nemohli robiť tí čo nemajú level ale zároveň by im to pomohlo sa vytiahnúť vyššie.
    Myslím si, že stabilitu a kvalitu hry by to vôbec neobmedzilo.

    To je asi všetko tak sa prosím vyjadrite a určite zahlasujte. Ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 2/5/18
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak podla mojho nazoru nech je to tak ako to je. Je to celkom blbost. Tak radšej budem strielat svieže lodky ktore maju HP 150 000 ako Renovn 2 ktore ma HP 750000 a neporovnatelne višie škody voči hračom. O Auricornous ani nehovorim. Mam strielat 10 lodi kvoli 40 reputaciam ? . hrači čo maju LVL nad 30 maju dalšie ulohy a dalšie reputacie ktore ani nerobia lebo je to zbytočne minuta municia . Navrhuješ to preto lebo ked si hrači spravia LVL tak sa strati zaujem o strielanie tych lodi ale na druhej strane to ma aj vyhodu. Menej hračov na mape pri vyskočeni Imperia , Tyrana , Revenge 2 - večšia šanca na ustrielanie piratskej skušky . A nemyslim si že zaujem o tie NPC a mapy bude menši lebo na mapach 31 a viac nie su NPC take aby ich niekto strielal len tak. Každy si spravi Ulohy a ide aj tak na stare mapy strielat denne ulohy a dostavat aspon perly za Revenge 2, Imperia a Tyrana a koruny za NPC na tych mapach kedže na mapach hore neni okrem 2 admiralskych lodi //ktore vyskakuju 3x za den približne / čo strielat - všetko čo sa tam striela ide do minusu.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.