Chyby Změna herního nicku

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™, 5/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všem chtěl bych se zeptat jestli se to děje jenom mě ale chci si změnit můj nick ve hře ale vůbec to nejde a není to tím že bych tam měl nějaké nepovolené znaky jednoduše mi nejde potvrdit vůbec změna nicku, když napíšu nick a dám ok tak to neudělá vůbec nic ani ten červenej křížek jako že tam mám něco špatně prostě mi to malé okno změny po potvrzení vůbec nezmizí je tam furt jako kdyby mi to ok tlačítko nefungovalo nebo na něj nešlo kliknout, díky za odpověď.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém je hlášen s žádostí o opravu. Příště prosím do správného vlákna.
     
  3. ahoj poseidone prosím tě a kdy to opraví pořád mi to nejde ani když se přihlásím přes jinej prohlížeč tak nejde změnit nick ve hře???
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to nevíme. Většinou se tyto informace dozvíme až když to opraví.
     
  5. Ahoj prosím tě můžete to trochu urgovat to opravení chyby změny nicku ve hře? hlášené je to už několik dní a nic ?!!
     
  6. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Asi tak. Jsou uplne neschopní opravit takovou primitivní chybu .....
     
  7. bambino.cz

    bambino.cz Zelenáč fóra

    Máte si dávat takový nick aby jste si ho nemuseli měnit,BP ať vyřeší podstatné věci a né takové ptákoviny:p
     
    tomisan-cz, *jakor40 a *Včelka-Mája* tohle ocenili.
  8. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    bambino.přesně tak;)
     
    *Včelka-Mája* tohle ocenil(a).
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™,

    pokud by to bylo možné, uprav si prosím ten podpis zde.
    Je to zbytečné listování. Je tu napsáno 11 řádků a možná už budu na konci stránky.

    pěkný den
     
    • Doubleposting
    Rozkaz pane :) jinak ahoj Mirku

    Ahoj bambino, máš sice pravdu ale když nedokážou opravit takovou banalitu ,tak jak chceš aby opravily něco podstatného?? :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/17
  10. bambino.cz

    bambino.cz Zelenáč fóra

    Asi to bude tím že musí řešit takové banality jako je změna nicku,protože hráči samí ani neví jak se vlastně jmenují a pak píši na podporu,že se nemohou přihlásit.A kdyby hráči který jim napíše o změně nicku neodpověděli tak jsou další stížnosti,takže to je pořád dokola.Tohle je myslím zbytečné tady řešit když už si někam dám nick tak ať je a ne že ho budu měnit podle nálady.Takové nápady mají asi jen děti,které neví co chtějí:rolleyes:
     
    • Zbytečná citace
    Tak hele ty děcko :) tak zaprvé moderátoři neopravují chyby od toho jsou programátoři, moderátoři mají na starost každý své teritorium podle svého postu a právě jeden znich je odepisovat hráčům, radit hráčům a hlavně hlásit chyby které hráči ve hře najdou a stím je spojené právě to aby tahle hra fungovala tak jak má a jestli máš problém stím že se tu někdo na něco ptá tak si řeš svoje mindráky někde jinde:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/17
  11. bambino.cz

    bambino.cz Zelenáč fóra

    :p:p:pprávě děcka jako jsi ty tady zatěžují moderátory ptákovinama na které musí odpovídat a nemohou se věnovat užitečnějším věcem:p:p:p
     
    *Včelka-Mája* tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™, prosím dle pravidel.
     
    • Zbytečná citace
    ahoj posejdone víš co je zajímavý že já porušuji pravidla a tenhle bambino.cz ne jo a moje citace je označena tebou za zbytečnou a co ta jeho??! prosím buď spravedlivý díky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/17
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™, a opět zbytečné porušení pravidel. Mohu se zeptat kterou jeho citaci myslíš? Já zde v tomto vláknu žádnou jeho nevidím. Pouze citaci, kdy ty jsi citoval jeho a to proti pravidlům zrovna nebylo.
     
  14. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Ahoj bambino.cz,
    nechápu jak tě napadlo že změna nicku je nepodstatná věc. Už si byl někdy v cechu nebo alianci? Pokud ano, tak by ti už mnělo dojít proč to důležité je. Pokud ne, tak proto že existují cechovní aliance které nejsou v podstatě nikde oficiálně zapsané nebo registrované. Proto jediné dva způsoby jsou buď označit cechy přes klienta rovnou na moři (což ale ani zdaleka není stoprocentní protože vztahy bývají komplikované) nebo právě zkratkou aliance nebo koalice za jménama hráčů. Takže pokud bych teď chtěl vstoupit do nějaké ali tak mně stejně budou topit vlastní spojenci protože většina nebude vědět že k nim patřím. Mně osobně to přijde důležité a kdyby si byl zkušenější tak to přijde důležité i tobě.
    "Máte si dávat takový nick aby jste si ho nemuseli měnit..."
    - když tohle teď čteš znova dává ti to smysl?

    S pozdravem,
    Coroner
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™,

    děkuju za ten podpis a jen malá připomínka, pravidla mám v podpisu nebo najdeš na FAQ, zabere to jen několik minut a nemáš po té žádné zbytečné tresty, protože jak čtu tvůj příspěvek, vůbec nevíš za co jsi byl potrestán, stačí přečíst. Není v našich silách každému novému hráči vysvětlovat po jednom pravidlu.

    Pokud jde o téma příspěvku, tam mám pocit dvoustranný, jedna věc je měnit nick podle nálady a jedna věc je k nicku dávat zkratku aliance. za celou tu dobu co to hraji znám všechny ty případy, které zde uvádíte. Pokud se někdo jmenuje 20 let stejně v hrách jako já, nemá problémy se po roce přihlásit, stejně je tomu u hesel pokud se točí 5 hesel na všech hrách, také není problém. Nedávno zde byl jeden dotaz od hráče co rok nehraje a že chce účet zpět, ale údaje si nepamatuje ...

    Druhá věc je aliance, tam opravdu někdy to je důležité, ale spíše u těch slabších lodí a hráčů co si každý týden mění nick. Matadoři, kteří mají stejný nick 10 let zde, už nepotřebují zkratku aliance, staré dobré hráče poznám a vím kde je jejich místo. Jen můj názor.

    Chyba je nahlášená a tím to zde končí ...

    pěkný den
     
  16. bambino.cz

    bambino.cz Zelenáč fóra

    I když to tu sem asi nepatří,ale děkuji moderátorům za vysvětlení pojmu změny nicku, právě tak jsem to myslel,když už si dám ve hře nick tak si ho nemusím měnit ani kvůli alianci protože mě znají,je vidět že tomu pánové rozumíte,:)
     
  17. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    bambino.cz,
    tak potom se omlouvám, ale stejně trvám na tom že je to důležitá věc. Když jdeš do větší aliance kde je 10-20 cechů, to je hodně hráčů. A při warech nebo i při normálním hraní tě celkem naštve když tě stopí spojenec. Opravování zbytečně zdržuje od hry :) Nedejbože mu to ještě oplatíš a pak vznikaj problémy. Hraju to už skoro 8 let, za tu dobu jsem nick nějak víc neměnil a stejně můžu s klidem říct že se to stává často. Ve většich aliancích nebo cechu je často zmatek a jednotlivý hráči často neví kdo je kdo nebo na čí je straně kvůli neustále se měnící diplomacii. Zkratka za nickem trochu ten zmatek napraví, ještě se mi asi nestalo že by mně stopil někdo se stejnou zkratkou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.