Změna trvání bonusu - diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 2/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Prosím, zvolte jednu z možností.

Anketa uzavřena 4/8/18.
  1. Možnost 1

    2 hlasy(ů)
    3.7%
  2. Možnost 2

    45 hlasy(ů)
    83.3%
  3. Neměnit nic

    7 hlasy(ů)
    13.0%
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj piráti,

    tým nás požádal o uspořádání dalšího hlasování k poznání názoru našich hráčů o možné změně doby trvání bonusů ve hře. Napište nám vaše názory na následující prohlášení, tak aby jsme mohli poskytnout herním designerům zpětné vazby od naší společnosti před tím, než začneme dělat změny.

    Změna doby trvání bonusu

    Uvažujeme o změně doby trvání bonusu. Existují dvě možnosti, které bychom mohli realizovat a to by znamenalo, že bonus by byl používán jen, když by jste byli přihlášeni.

    • Možnost 1:
      • Když se jeden den přihlásíte, odečte se vám jeden den z bonusu. Nezáleží na tom, jak dlouho jste přihlášeni, 3 minuty nebo 8 hodin a jak často se přihlásíte v průběhu dne, odstraní se jeden den bonusu.
        • Příklad : Máte 7 dní královu přízeň, přihlásili by jste se v dopoledních hodinách několik minut a jeden den královské přízně by byl odstraněn, pak se znovu přihlásíte v poledne a zbývá stále 6 dní bonusu.
    • Možnost 2:
      • Další možností by bylo, že váš bonus je aktivní jen když hrajete. Jakmile se odhlásíte, tak se zastaví a znovu se odečíta až s dalším přihlášení.
        • Příklad : Máte 7 hodin královské přízně, přihlásite se a hrajete po dobu 2 hodin. Bonus se zastaví a když se přihlásíte znovu, zbývá 5 hodin.
    V obou těchto případech bude upravena doba trvání bonusu (snížení) v závislosti na možnosti, kterou si vyberete na konci. V podstatě to znamená, že užívání bonusu se více přizpůsobí hernímu režimu.


    Váš SeaFight team
     
    Kučim tohle ocenil(a).
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahojte, osobně bych to nechal tak jak to je teď, spousta věcí by pak ztratila hodnotu :), jako například Přízeň krále v bokoru ztratí hodnotu:)
     
  3. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Cus, vubec netusim o jake hodnote mluvis. Ale asi potrebujes platit za vsechno, tak specielne pro tebe bych navrhuji i dute za prachy :))
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Agramon, tak to vubec nemyslim :) - ale toto je totalne zbytecnost :) clovek kterej to hraje nekolik let, si to nasetri atd - udela si mala lodka novej ucet a bude mit to stejny co hrac co to hraje nekolik let, proste nesmysl, nechal bych to tak jak to je :) at se male lodky snazi jako my kdysi :)
     
  5. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    ja bych to zmenil,posledni dobou maji dost problemu ve hre a kolikrat prijdes o nekolik hodin bonusu. muj nazor
     
  6. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Super možnost 2 :) hráč co tu bude na programu non stop aspoň přijde o vše a na akci mít nic nebude takhle já když hrají 5hodin za den tak je to fajn a ne ze mám korunku a využiji ji z 35% doby co ji mám :) ale hlavně to musí dat třeba ze 7dnu na polovinu takže 3,5dne :) a ne ze to daji na 1,5dne :)
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jsme rádi za vaše názory, hlasování bude zítra ukončeno a vaše názory budou v pondělí předány realizačnímu teamu.

    Pokud jde o můj názor, myslím si že má částečně *jakor40 pravdu, když jsem to četl poprvé, tak jednoznačně jsem dal za sebe možnost č. 2, hlavně z důvodu, že moc nehraju a bonusy mi stále končí a já musím neustále je hlídat. Na druhou stranu, jakmile by byl zaveden, je tu otázka, jak by se změnily doby výher aj. a jak by se změnily letité bonusy u jednotlivých hráčů. U nového hráče je to vždy lepší, ale u zkušeného ...... ?.

    Nechci být negativní, tak uvedu hlavní klady této změny:

    - hraji 2-3 hodiny denně, přízeň kterou mám (pokud zůstane) se mi rázem prodlouží cca. na 10 násobek
    - pro nepoctivé hráče je to jednoznačně horší (pokud by byla v černém trhu nově přízeň např. 48 hodin, pro mně na min. 14 dní , pro ně 2 dny)
    - pokud je výpadek hry, bonus se neodčítá, hodně krát jsem četl na fóru, hra nejde bude kompenzace za bonusy ? atd. (takto se nic neděje, nic se neodečítá)

    Krom první věty, pouze můj osobní názor.

    pěkný den
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Jsem zásadně pro, bude to výhodnější pro poctivě hrající bez botů. Pokud je někdo 24 hod na hře doporučoval bych bonusy naopak krátit.
     
  9. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    já osobně jsem pro možnost č.2 i kdyz nekterym je to asi stejne jedno pac HPcka mojovky a dalsi bonusy maji na xstovek dnů dopředu
     
  10. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    a s premkem se to udělá jak? , pokud ho mám na rok a prihlašuju se 1 x tydně ne 2 hoďky tak už ho mám na doživotí?:rolleyes::p
     
  11. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    Ty jsis to tak možná nabootoval.
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně si myslím, že premium, sleva .. se do toho brát nebude, ale co vše se do toho případně zařadí zatím nevíme.
     
  13. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Normálně jsem ti to musel ocenit :) rozesmál si mě :) až budeš hrát cca 10 let řekneme si :)), ale doufám, že to prostě neklapne :-D
     
  14. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    tahle anketa uz je tu několik měsícu zajímalo by mne jsou už nejake výsledky?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Výsledky vidíš nahoře. Nicméně výsledky dalších zemí neznáme, předáváme pouze naše. Ale jako vždy jsou to informační ankety BP a následně záleží kdy a jak se rozhodne.
     
  16. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    hele nejsem retard jasně že to vidim nahoře ale o to mi nejde když dám nějaké hlasování tak čekám na výsledek ale jak vidím dočkám se spíš banu anebo krachu seafightu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/19
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A výsledek za CZ/SK máš nahoře pro další by sis musel projít další herní fóra my tyto výsledky nedostáváme. A prosím dle pravidel akorát takto dostaneš zbytečně permanentní ban.
     
  18. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Mozna by bylo dobre zjistit, proc sem BP dava anketu a s vysledkem nic nedela. Pritom u tohoto hlasovani je uplne jasne, jaky bude vysledek. Pochybuji, ze nekde jinde hlasovali jinak. Spis je to takove placani do vody,jako ze se neco deje :)
     
    -medved78- tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jednak jak už psal kolega, výsledky jiných zemí nemáme k dispozici a není jisté, že hlasovali stejně jako CZ/SK komunita. Výsledky naší ankety byly po uzavření poslané na centrálu stejně jako výsledky všech ostatních lokalit. Ať už byly celkové výsledky jakékoli chvíli trvá, než se tato verze nachystá, otestuje a spustí. Navíc, BP se může rozhodnout tuto verzi zavést klidně až za půl roku s nějakým větším updatem.
     
  20. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    potom by museli upraviť vsetko ostane, ked sa upravia doba trvania bonusov stane sa to že znížia dobu trvania boosterov a bude to na tej istej úrovni :) zbytočná robota efekt žiadny :)
    teraz je to nastavene rozumne :) nemenil by som to :)