Zmizelni děl

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem rio123, 4/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rio123

    rio123 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak jsem si upgradoval wodo děla + 55 lib. + 60 lib. za 600 krystalu 4 wodo děla mě zmizly + 3 55 lib. + 4 60 lib. co s tím važení ??
     
  2. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    tak to bude asi tím, že kdyš upgraduješ děla tak je to např 3 voodu děla a získaš 2 lepší voodu děla......
     
  3. rio123

    rio123 Zelenáč fóra

    kandoll: Teda to je pěkná hloupost že :) Koupim 30 wodo děl, dam je upgradovat na 2 stupeń, 240 krystalu. 10 děl jde pryč dám upgradovat zbývajicích 20 děl na 3 stupeń 180 krystalu. Zbýva mě 13 děl atd: Na 5 stupeń dojdu z 1 dělem no neber to že. :) :) Prostě super hra za strašně malé penize, všechno je strašně levne hlavně pro děti. Dobrou hru hlavně pro mody přeji zbohem. :)
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj rio123, jen kdyby jsi pořádně četl co potvrzuješ hned by jsi věděl kde jsi o děla přišel. Nicméně v dnešní době si myslím, že udělat voodoo děla není až takový problém, když se dávají v odměnách za přihlášení. Dají se získat z akcí atd. Samozřejmě je to tím, že už to nejsou nejlepší děla.
     
  5. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    a aj tak ich nemám full a ani tých 150 mám len na 3 stupni :D dokym sa nezaviedli delá za € bolo len pár hráčov čo boli silnejší ako ja, všetko sa dalo v pohode získať, teraz strieľam 65k výbušnou a platiči 100k :) nuž radšej si kupim veci alebo boty
     
    Kučim tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.