Zobrazení symbolů v IE

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem TRYXIK1, 20/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Dobrý den. Vždy jsem používal prohlížeč google chrome, ale z mě neznámého důvodu jsem měl po 10 minutách, nebo v případě více lodí na obrazovce nesnesitelné lagy. Všechny hry rozjedu na ultra detaily 100+ FPS a seafight, kde se na obrazovce nic neděje se seká :D. Počítačem to určitě být nemůže :) je to slušné herní dělo. Vyzkoušel jsem více prohlížečů (i klient ke stažení) a zjistil, že všechny ostatní prohlížeče dělají to samé až na mozillu firefox, která se sekala malinko méně. Nakonec jsem vyzkoušel obyčejný Internet Explorer (samozřejmě až jako poslední možnost, protože tento prohlížeč z celého srdce nenávidím :D) a Internet Explorer jede bez lagů, plynule a úplně parádně (možná s tím souvisí Java, která byla s ostatními prohlížeči nekompatibilní kromě IE, do kterého nainstalovat šla). Neuvěřitelné. Tak tedy přecházím na IE a mám problém se zobrazením znaků. Většina hráčů má jméno složeno z různých symbolů a obrázků a Internet Explorer jako jediný prohlížeč tyto symboly nedokáže zobrazit. Prostě místo nich vidím čtverce. Prosím vás o radu, je nějaká možnost přidat do IE něco, díky čemu by IE dokázal tyto symboly zobrazit?
    Předem děkuji za odpověď. Je nepříjemné koukat na jména složené jen ze čtverců :)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj zkus změnit znakovou sadu. Nicméně osobně používám většinou Google Chrome občas Firefox a problém žádný. Zkoušel jsi případně použít bonus.
    Případně zkusit klienta stejně bude bohužel časem jen on :(
     
  3. Krtko

    Krtko Perspektivní autor

    Ahoj, kostičky v názvech má v tomto případě většinou na svědomí flashplayer, je nutno najít verzi se správnou znakovou sadou odpovídající prohlížeči.
     
  4. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Děkuji převelice za odpovědi. Bohužel stáhnout starší verzi shockwave flash playeru bude zřejmě tvrdší oříšek, než jsem čekal. Nutí mi to aktuální verzi. Po starších, jako by se slehla zem :) stránky, kde je lze stáhnout nelze načíst :)
    Zkusím tomu věnovat ještě pár hodin, ale každopádně jsem moc rád, že jste mě nasměrovali správným směrem.
    Něco ještě musím dělat špatně.
     
  5. Krtko

    Krtko Perspektivní autor

    Ahoj, pokud chceš nainstalovat starší verzi, je nutno stávající odinstalovat., jinak starší verze třeba zde - dole na stránce -
    Archivy aplikace Flash Player
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.