Zvýšenie stupňov drahokamov z akciových dizajnov a mazlíčkov

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☆Samuelito☆, 9/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ste spokojní s úrovňami drahokamov z akčných dizajnov a mazlíčkov ?

  1. Nie som! Súhlasím s tým aby to navýšili o pár stupňov ako z lodí tak aj z mazlíčkov !

    66.7%
  2. S úrovňami akčných designov spokojný som, avšak s úrovňami mazlíčkov nie !

    10.0%
  3. S úrovňami mazlíčkov som spokojný, ale s úrovňou lodných dizajnov nie !

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Som spokojný ako s úrovňami lodných dizajnov, tak aj s úrovňami mazlíčkov !

    23.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Dobrý deň, je to už istú dobu, čo sa maximálny stupeň drahokamov zvýšil na 22 ako u lodí tak aj u mazlíčkov. No pri akciách sú vsadené drahokamy u lodí vždy iba 14-16 st. a o mazlíčkoch ani nehovorím, tam v poslednej dobe dávajú 10 st. Preto navrhujem aby sa to prispôsobilo aspoň k odmenám z Cisárskeho / resp. Tamerovho mešca, tj. 14-18 inak žiadne nové dizajny ani zmysel kupovať nemá, keď rovnaké drahokamy získam aj z kráľovského mešca, ktorý je voľne dostupný v truhlách...

    Ešte pre doplnenie (vo F.A.Q to nie je aktualizované po poslednom navyšovaní) :

    Najhorší mešec (kniežací - lode / korisť krotitela - mazlíčkovia)
    Obsah: 10-14 st.
    Stredný mešec (kráľovský - lode / korisť cvičiteľa - mazlíčkovia)
    Obsah: 12-16 st.
    Najlepší mešec (cisársky - lode / korisť pána šelm - mazlíčkovia)
    Obsah: 14-18 st.

    PS: Sysliť niekoľko Tisícok duší a nakoniec získať len drahokamy ktoré nemajú hodnotu ani len 5€, ale iba 1-2€ je pod moje chápanie :D
     
    Naposledy upraveno: 10/2/17
  2. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    skôr mi vadí že s mešcov padaju same obranné kamene utočne malo, malo by so byť 50:50 ale takto nás šmejdia aj o tie v mešcoch z truhiel
     
  3. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    budte radi že mate aspon tie nemuseli bi tam bit žiadne mešce v truhlach
     
  4. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Tipujem, že všetci čo hlasovali za poslednú možnosť si tie mešce pravidelne kupujú za peniaze ale budiž do roka vždy pridajú 5 lvlov (2+1+2) takže 2-3x do roka investovať 50€ čo onedlho budú znova slabé kamene sa skutočne oplatí :D
    A ďalší zaujímavý fakt že dizajny z Bokorových pohárov vedia vždy navýšiť aj o 2 stupne, ale u eventových dizajnov nie :D viď. Valentínsky 1x13 1x14 2x15 :p
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Samuelito, Ano hlasoval jsem pro poslední možnost, ale nekupuji je..právě naopak mě přijde že toto vlákno je právě pro ty co zprominutím fňukají.. Dívej, ja mam 17tkové kameny nestrkám ani korunu.. ale mam furt perle, kupuji klice a tam mě padají měšce, občas v některé akci máš to samé v lize..Ještě jsem neviděl nikoho kdo by měl víc jak 20tkové kameny krom teď bokorového desingu který má 21% dmg...Takovéto vlákna zakládají hráči co hrají 2 hodiny denně a klasická první věta na chatu "je nějaký kód ?" .. možná se pletu nechci ani nikoho urážet ale je to tak :) Můj názor, tak se hned nerozčilujte :)) a pěkný den přeji :)
     
    Mirek a kvako*svk*FMF tohle ocenili.
  6. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Pre tvoju informaciu mam 18 a 19 kamene len potom nemusia davat vobec ziadne dalsie dizajny ked z 13-15 stupnovych v takom pocte kusov nevytvoris ziadne lepsie :) detto mazliky to sa zide max. zacinajucim hracom ktori tuto hru uz aj tak nehraju :) to uz kupim radsej zosilnenia na ČT...
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Nedostatočný počet hlasov, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.